Zapisz dziecko na zajęcia tenisa.
Przyjmujemy zapisy  dzieci od lat 6 i młodzieży na zajęcia tenisa w roku szkolnym 2020/2021. W okresie od 1 października do 31 marca zajęcia odbywają się na profesjonalnej hali tenisowej  Centrum Sportów Rakietowych przy ul. Spokojnej 20C, a w okresie letnim  zapraszamy na korty TKT przy ul. Romanowicza 1A obok Parku Strzeleckiego. TKT udostępnia nieodpłatnie sprzęt.  Nie wahaj się zadzwoń  601 47 41 48.    

 

WeekTen4

 

Zgłoś się na Podstawy Tenisa w 1 weekend.
To oferta dla tych, którzy chcieliby zacząć grać poprawnie w singla i w debla. Na co zwracać uwagę przy forhendzie , bekhendzie i serwisie.  Jak  grać woleje i  smecze. Jak liczyć punkty i dokonywać zmian.  Dowiesz się na 2 półtoragodzinnych lekcjach.  Nie trzeba mieć własnego sprzętu. Zapraszamy na korty TKT przy ul. Romanowicza 1A obok Parku Strzeleckiego. Zadzwoń teraz 601 47 41 48.  

  


WeekTen3

 

 TALT02

Zapisz się na kurs TennisXpress.
W ciągu 4 tygodni uczestniczysz w ośmiu 1,5 godzinnych lekcjach w grupie 2-4 osobowej. Pierwsza godzina to ćwiczenia z trenerem natomiast półgodziny przeznaczone jest na budowanie pewności zagrań przez samodzielną grę na punkty pod nadzorem trenera. Ważne, że po ukończeniu kursu uczestnicy mogą samodzielnie kontynuować przygodę z tenisem, jak również pomóc swoim dzieciom doskonalić grę. Tak szybkie postępy możliwe są  dzięki  stopniowemu przechodzeniu od  bardzo wolnych piłek  do piłki „normalnej”.  601 47 41 48.  

 


dlas2

 


DzDzF7

 

Zagraj ze swoim dzieckiem w tenisa.
Będąc na placu zabaw w Parku Strzeleckim odwiedź korty TKT i zagraj z dzieckiem na mini korcie. Zarówno ty jak i dziecko nie potrzebujecie specjalnego stroju ani obuwia. Otrzymacie rakiety dostosowane do wzrostu i wolne piłki co umożliwia grę od pierwszego odbicia.  Pół godziny  frajdy dla dziecka. Przyjdź już w tym tygodniu. Masz wątpliwości zadzwoń 601 47 41 48.

  


DzDzF10

 


KHis

 

Zapisz dziecko na Wakacyjny Kurs Tenisa.
  Kurs  to 4 półtoragodzinne treningi dla dzieci i młodzieży. To oferta dla tych, którzy nie trzymali rakiety w ręce lub poznali już podstawy tenisa albo grają na różnym poziomie zaawansowania.  Nie trzeba mieć własnego sprzętu. Zapraszamy na korty TKT przy ul. Romanowicza 1A obok Parku Strzeleckiego. Nie wahaj się zadzwoń  601 47 41 48.      


KursWak5

 

Zarezerwuj Kort.

Zapewnimy Ci nie odpłatnie rakiety i piłki oraz porady trenera. Zawodnicy sekcji tenisa nieodpłatnie a Członkowie Klubu 50 % zniżki. Zadzwoń 601 47 41 48.

SilPart

Sprawdź dynamikę uderzeń ze SpeedCheckiem.

Radar do pomiaru prędkości uderzeń a w szczególności serwisu (rekord na Naszych kortach 198km/h ).
Udostępniany w czasie wynajmu kortu nieodpłatnie.

TestRak

Przeanalizuj swoją gra za pomocą Smart Tennis Sensor.
Urządzenie firmy Sony sprzężone z tabletem lub smartfonem zbada dynamikę, rotację twoich uderzeń. Pozwoli na wideo zobaczyć jak wygląda Twoja technika.

ert300

ofkort

 

 

Nie Masz partnera potrenuj z Silent Partner.

Profesjonalna maszyna do wyrzucania piłek. Umożliwi Ci doskonalenie umiejętności. Sterowana komputerem, cierpliwa.

SpCh


Pograj różnymi rakietami i wybierz najbardziej odpowiednią dla Ciebie.
Dysponujemy rakietami testowymi firm : Babolat, Head, Prince, Wilson, Yonex. Udostępniane w czasie wynajmu kortu nieodpłatnie.

 

SmartTS1

Dobierz dynamikę naciągu odpowiednią do twojego stylu gry i rakiety z ERT 300.
Dynamika naciągu przy tej samej sile naciągnięcia może się znacznie różnić dla innych naciągów, innych rakiet. Sprawdź a twoja gra będzie skuteczniejsza. Nieodpłatnie przy zmianie naciągu lub w czasie wynajmu kortu.

Poznaj swój ITN.
Na Naszych kortach przeprowadzamy test określający poziom zaawansowania wg skali ITN bardzo popularnej na świcie. Od ITN10 zupełny początkujący do ITN1 zawodowiec. Przydatny przy poszukiwaniu równorzędnego partnera do gry.

P100

itn

Zmień naciąg w swojej rakiecie profesjonalnie.
Dysponujemy naciągami ze szpuli w cenach hurtowych.