Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia
Organizacji Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Najświeższe informacje na facebook.com/tkttarnow

Odwiedź, Skomentuj, Polub, Polecaj !

Tarnowski Klub Tenisowy ogłasza nabór  do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa  edycja 2022 dla dzieci roczników 2013-2015.  

Zajęcia  rozpoczną  się w maju a odbywają się  :

- roczników 2014-2015  wtorki lub czwartki godz. 18-19 i soboty godz. 10-11

- rocznika 2013 wtorki i czwartki godz. 17-18  oraz soboty godz. 11-12

Istnieje możliwość  uczestniczenia  rodzeństw  w różnym wieku równolegle  o tej samej godzinie.

Zapraszamy na  korty TKT przy ul. Romanowicza 1 A.  Informacje i zapisy u trenera Janka Pajora  Tel. 601 47 41 48

 

     

 

 

        Firma farmaceutyczna BIOFARM doceniła Nasze wieloletnie działania na rzecz aktywnego wsparcia młodych sportowców oraz krzewienia kultury fizycznej i w bieżącym roku wesprze finansowo działalność TKT Tarnów w zakresie wychowania dzieci i młodzieży w duchu sportowej rywalizacji.

        Biofarm Sp. z o.o. jest rodzinną, poznańską firmą farmaceutyczną, która od ponad 30 lat dba o zdrowie pacjentów będąc producentem  polskich leków, suplementów diety i kosmetyków polecanych przez lekarzy i farmaceutów.

        Podobnie jak Tarnowski Klub Tenisowy Od wielu lat firma promuje  ruch i zdrowe nawyki wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych , aby zwiększać świadomość znaczenia  regularnej aktywności fizycznej w trosce o zdrowie i życie.

 

 

        

 

 

Ferie Zimowe z Tenisem w Centrum Sportów Spokojna.

        Zapraszamy w okresie 2-17 stycznia 2021 na kursy mini tenisa dla młodszych od lat 5 do 10, tenisa dla starszych od lat 11-18 oraz TennisExpress dla dorosłych. Klub zapewnia sprzęt oraz miłą atmosferę. Informacje i zapisy tel.601 47 41 48.

 

 

        

 

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne finansowane przez NIW-CRSO w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19


Zapraszamy dzieci i młodzież  od 29 czerwca godz. 10 na korty TKT ul. Romanowicza 1 A
Ze względu na ograniczenia COVID-19 liczba miejsc ograniczona.
Informacje i zapisy w miarę wolnych miejsc trener Janek Pajor 601 47 41 48

 

        

 

Bezpłatne zajęcia w ramach programu "Narodowy Program Upowszechniania Tenisa 2020- Rakiety Lotosu"  dla dzieci roczniów 2014-2011


wtorki, czwartki godz. 16-19, soboty godz.10-12.
Zajęcia w grupach do 6 dzieci na poziomach : niebieskim, czerwonym, pomarańczowym, zielonym.
Informacje i zapisy w miarę wolnych miejsc trener Janek Pajor 601 47 41 48

 

Grand Prix TKT  1

                              
         13 zawodników i zawodniczek rywalizowało w pierwszym turnieju Tenis10 w kategorii czerwonej na kortach Tarnowskiego Klubu Tenisowego. Najpierw wszystkie dzieci zdobyły medal brązowy na poziomie niebieskim zaliczając test umiejętności. Potem rozpoczęła się rywalizacja systemem do wygrania jednego super tie-breaka. Brawa dla dzieci za duże zaangażowanie, pomimo upału, a dla rodziców za cierpliwość i sportową atmosferę. W finale A chłopców : 1. Igor Kukułka 2. Eryk Michalski  3. Filip Zagórski, w finale B : 1. Szymon Szot 2. Ignacy Wasa. W finale A dziewcząt : 1. Karolina Sacha 2. Julia Petecka 3. Ewa Rygielska i Wiktoria Kosińska, w finale B : 1. Liliana Białas 2. Wiktoria Kijowska 3. Wiktoria Galus i Joanna Leśniak. Mimo, że rozdano medale różnych kolorów zwycięzcami są wszyscy, którzy po zaledwie 2 miesiącach zajęć podjęli rywalizację.

Tenis na osiedlu Westerplatte.

                                     
       Zapraszamy dzieci od lat 7, młodzież i dorosłych na bezpłatne zajęcia Tenis10 i tenisa. Zajęcia odbywają się na osiedlowym boisku  Westerplatte 18 obok Biedronki. Informacje i zapisy u trenera Janka Pajora  601 47 41 48.

Tenis na os. Zielonym.

          

  Zapraszamy dzieci od lat 7, młodzież i dorosłych na bezpłatne zajęcia Tenis10 i tenisa. Zajęcia odbywają się na Orliku na os.Zielone. Informacje i zapisy u trenera Janka Pajora  601 47 41 48.

 

 

Bezpłatny tenis dla dzieci roczników 2011-2012.

Testy w sobotę 7 kwietnia od godz. 15 na kortach TKT ul. Romanowicza 1A

Miło Nam poinformować, że Tarnowski Klub Tenisowy, jako jeden z 50 klubów w Polsce, został zakwalifikowany do projektu " Tenis10 - Narodowy Program Upowszechniania Tenisa". W jego ramach, od miesiąca kwietnia,  grupa dzieci będzie brała udział w nieodpłatnych zajęciach tenisowych. Przyjmujemy zapisy na proste testy kwalifikujące do tych zajęć (bieg 20m, bieg po ósemce, skok w dal z miejsca, łapanie odbitej od ściany piłeczki). Zgłoszenia - Trener Janek Pajor 601 47 41 48 lub janekptkt@gmail.com. Tenis10 to przede wszystkim dobra zabawa mogąca być wstępem do tenisowej kariery.  Zapraszamy !

                  

 

Zapraszamy w okresie ferii zimowych dzieci na otwarte i nieodpłatne zajęcia tenisa ziemnego Tenis10

w ramach projektu " Ferie Zimowe  -  Tarnów 2018:

Szkoła Podstawowa nr 5  w środy 14 i 21 lutego godz. 9-10.30 i 10.30-12.00

Szkoła Podstawowa nr 9  w czwartki  15 i 22 lutego godz. 9-10.30 i 10.30-12.00

Szkoła Podstawowa nr 18  w piątki  16 i 23 lutego godz. 9-10.30 i 10.30-12.00

Informacje i zapisy trener Janek Pajor 601 47 41 48

Liczba miejsc ograniczona

     W  kwocie 1.700,00 zł ( słownie: jeden tysiąc siedemset złotych 00/100)

Zapisy do Akademii Tenisowej Dzieci i Młodzieży. 
      Przyjmujemy zapisy dzieci od lat 5-ciu na zajęcia mini tenisa oraz dzieci od lat 9-ciu i młodzieży od lat 13-tu na zajęcia tenisa na rok szkolny 2017/2018. Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu na Naszych kortach przy ul.Romanowicza i rozpoczynają się w miesiącu wrześniu. Istnieje możliwość zajęć grupowych i indywidualnych. Zapewniamy nieodpłatnie sprzęt. Działamy od 20 lat  i gwarantujemy doświadczonych, licencjonowanych trenerów, miłą atmosferę oraz  wysoki poziom. Dla zainteresowanych profesjonalne treningi w sekcji tenisa. Nasi zawodnicy odnosili zwycięstwa  w Mistrzostwach Polski indywidualnych i drużynowych, turniejach międzynarodowych  i ogólnopolskich. Zapisy u trenera  Janka Pajora telefonicznie 601 47 41 48 lub na  kortach. Zapraszamy.

Tenis dla każdego na kortach TKT.

        Na Naszych kortach, przy ul. Romanowicza,  zajęcia grupowe dla chętnych w każdym wieku.  Można też wynająć kort i samodzielnie spróbować swoich sił. Zapewniamy nieodpłatnie : sprzęt i porady renera.  Warto spróbować !  Promocyjnie w sierpniu zapraszamy  dzieci  od lat 10-ciu i młodzież  bezpłatnie na  korty; będzie można poznać podstawy tenisa.  Zapisy do 15 sierpnia telefonicznie 601 47 41 48 lub na  kortach.  Liczba miejsc ograniczona.


Zapisz się na Wakacyjne Kursy Tenisa.
     Ekspresowe kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych w cyklu tygodniowym lub 2 tygodniowym. Dla tych, którzy : chcą poznać podstawy tenisa, grać lepiej, poprawić technikę lub taktykę gry.  Nie mają zbyt wiele czasu  i lubią konkrety. Nie trzeba mieć własnego sprzętu. Atrakcyjne ceny. Zadzwoń  już dziś 601 47 41 48.     


Udany drugi dzień na parkingu Gemini Park.
Ponad 200 dzieci od 2 lat do ... oraz ich opiekunów mogło popróbować jak radzą sobie z rakietą tenisową. Były też tenisowe quizy i konkursy. Fotorelacja na facebook.com/tkttarnow/
W dwóch tenisowych quizach :
1. Nikodem Wojakiewicz - karnet na lekcje z trenerem     1. Ola Bednarz - karnet na lekcje z trenerem
2. Jakub Bieś - karnet na lekcje z trenerem                         2. Jakub Subocz - karnet na korty tenisowe
3. Daria Fołta - piłki do tenisa                                                3. Eryk Nędza Fołta - piłki do tenisa
4. Martyna Kardaś - karnet na lekcje z trenerem                 4. Martyna Szanduła - piłki do mini tenisa


10 godzin na parkingu przy Gemini Park.
To spora dawka; przy tak upalnej pogodzie, ale warto było. Zadowolone dzieciaki, sporo młodzieży. Wszyscy przekonali się, że mini tenis to fajna zabawa i spora grupa trafi zapewne na Nasze korty TKT przy ul. Romanowicza 1A obok Parku Strzeleckiego. Największym zainteresowaniem cieszyły się gry na minikorcie, rekordzistce udało się zagrać wymianę na 91 odbić, i rzut do celu; tu kilku uczestników osiągnęło maksimum 30 pkt.  A w sobotę 3 czerwca w godzinach 10-20 dzień drugi z kolejnym tenisowym quizem na scenie o 17.40. Zapraszamy ! Wyniki konkursów i quizów z nagrodami opublikujemy wkrótce, a galeria zdjęć na www.facebook.com/tkttarnow/

   

Tenis z TKT - Zagraj z Nami nowy termin !  
        Niestety nie spotkamy się 29 kwietnia.
Ze względu na prognozowane niskie temperatury i przelotne opady zmuszeni jesteśmy zmienić termin imprezy. Za zmianę terminu wszystkich rozczarowanych przepraszamy i zapraszamy  w sobotę 6 maja w godz. 11-16.

Tenis z TKT - zagraj z Nami.
Impreza przeznaczona jest dla tych, którzy nie mieli styczności z tenisem, którzy próbowali z różnym skutkiem, którzy grają a chcieliby robić to lepiej. Udostępnimy minikorty dla zupełnie początkujących i korty dla pozostałych. Planujemy cykle 30 minutowe. Aby zapewnić sobie miejsce na określoną godzinę zgłoś swój udział już dziś. Zapraszamy !

Od środy 5 kwietnia udostępniamy korty otwarte TKT. 
       
Zakończyło się przygotowywanie kortów otwartych, które w tym roku zostały poddane gruntownej regeneracji. Zapraszamy codziennie w godzinach od 8 do 19. Nieodpłatnie wypożyczamy rakiety i piłki. Dla zupełnie początkujących porady jak zacząć. Rezerwacja  601 47 41 48.

Od soboty 4 marca trenujemy na kortach otwartych.
       
Wiosenna aura sprawiła, że pierwsi śmiałkowie pojawili się na korcie otwartym. Oliwia Kowalska i Filip Mleczko zainaugurowali sezon wiosenny. To dobra pora aby pomyśleć o zapisie na zajęcia tenisa. W Naszym Klubie ćwiczą dzieci od lat 5-ciu, młodzież, dorośli i seniorzy. Informacje 601 47 41 48. Zapraszamy !

Jesienna aura coraz częściej powoduje, że treningi odbywają się na korcie pod namiotem.
        Istnieje możliwość wynajmu kortu jak również uczestnictwa w treningach grupowych i indywidualnych. Wypożyczenie sprzętu i porady trenera w cenie wynajmu.  Szczegóły w ofercie. Zapraszamy na kort TKT przy ul. Romanowicza 1A obok Parku Strzeleckiego.
Informacje i rezerwacja 601 47 41 48.      

Dzień otwarty na kortach TKT Tarnów.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych w sobotę  1 października na korty Tarnowskiego Klubu Tenisowego przy ul. Romanowicza 1 A w godz. 13-18. Będzie można poznać podstawy mini tenisa i tenisa, wziąć udział w konkursach z nagrodami, spróbować samodzielnej gry oraz zagrać z zawodnikami Tarnowskiego Klubu Tenisowego. Do dyspozycji będą też trenerzy TKT. Przyjdź warto spróbować to nic nie kosztuje!

dzotw01

Program imprezy :

godz. 13-14  młodzież  13-14 lat ( podstawy tenisa, gry w parach, konkursy )
godz. 14-16  dzieci 5-9 lat (konkursy, gry w parach)
godz. 14-16  dzieci 10-12 lat (podstawy tenisa, gry w parach, konkursy, mini turniej)
godz. 16-18  młodzież 15-18 doskonalenie gry w parach, test ITN, porady trenera)
godz. 16-18  dorośli (porady trenera, gra z zawodnikami )

dzotw03

Daj szansę swojemu dziecku!
Tenis to nie tylko tak potrzebny dziecku ruch ale mnóstwo frajdy.  Zapraszamy na korty przy ul. Romanowicza 1A obok Parku Strzeleckiego zarówno dzieci  jak i młodzież na bezpłatną lekcję próbną.  Klub zapewnia sprzęt i fachową  opiekę trenerską. Zgłoś dziecko już dziś  tel. 601 47 41 48.W miesiącu wrześniu  przyjmujemy zapisy do Akademii Tenisowej TKT dzieci od lat 5 i młodzieży, lub sekcji tenisa TKT  dzieci od lat 8-11. Nasi trenerzy to  doświadczeni szkoleniowcy z licencjami tenisa PZT i przygotowaniem pedagogicznym.  Potrafimy nie tylko uczyć ale i nauczyć.

Coraz więcej rodziców i dzieci w Tarnowie poznaje i docenia zalety tenisa.  Dla najmłodszych to zaspokojenie potrzeby zabawy w atrakcyjnej formie; dla starszych oderwanie się od monotonnych zajęć, komputera, kształtowanie zgrabnej sylwetki; dla ambitnych zaspokojenie potrzeb : rywalizacji, osiągania sukcesów. Tenis to nie tylko aktywność  fizyczna lecz także uczenie się przewidywania, dostrzegania i rozwiązywania problemów bycia twórczym (90 % życia) a nie odtwórczym ( 90 % szkoły ).

 

 

 

 

Zagraj ze swoim dzieckiem w tenisa.
Będąc na placu zabaw w Parku Strzeleckim odwiedź korty TKT i zagraj z dzieckiem na mini korcie. Zarówno ty jak i dziecko nie potrzebujecie specjalnego stroju ani obuwia. Otrzymacie rakiety dostosowane do wzrostu i wolne piłki co umożliwia grę od pierwszego odbicia.  Pół godziny  frajdy dla dziecka. Przyjdź już w tym tygodniu. Masz wątpliwości zadzwoń 601 47 41 48.


DzDzF9      DzDzF10      DzDzF7      

Zapisz się na Podstawy Tenisa w 1 weekend.
To oferta dla tych, którzy chcieliby zacząć grać poprawnie w singla i w debla. Na co zwracać uwagę przy forhendzie , bekhendzie i serwisie.  Jak  grać woleje i  smecze. Jak liczyć punkty i dokonywać zmian.  Dowiesz się na 2 półtoragodzinnych lekcjach.  Nie trzeba mieć własnego sprzętu. Zadzwoń  już dziś 601 47 41 48.